Ambika sjaal gebreid bruin 251125
€24.99
Size
Productgegevens
Merk: Ambika
Kleur: bruin
Subcategorie: accessoiries
Artikelcode: 251125
Sjaal Gebreid - Ambika
Deze gebreide sjaal van Ambika in een rijke bordeauxkleur is de perfecte accessoire voor de koudere seizoenen. De zachte, warme textuur voelt comfortabel aan op de huid en geeft elke outfit een stijlvolle, cozy uitstraling. Ideaal voor dagelijks gebruik, maar ook mooi om een chique winterlook compleet te maken.
- Materiaal: 65% acryl, 17% polyamide, 9% wol en 9% viscose
- Details: Het ontwerp is eenvoudig, strak en tijdloos. De sjaal heeft een zachte, licht pluizige gebreide structuur zonder zichtbare patronen of franje voor een moderne, minimalistische look. Hierdoor is hij makkelijk te combineren en geschikt voor zowel casual als nette outfits.
- Kleur: Bruin
Stylingtip: Combineer deze sjaal met een wollen mantel in camel, zwart of crème voor een stijlvolle contrastlook. Ook mooi over een grove trui of onder een puffer jacket voor extra warmte en een trendy, rijke uitstraling.
Bewaar dit product voor later
Ambika sjaal gebreid bruin 251125
Toon prijzenEUR
